KONST / Litografier / Färglitografi 11075380
nr 1107 5380
Färglitografi
Signerad, 258/290, Östermalmshallen, 57x75
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 maj 2017
kl 18:27:19
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr